Kosmetika Šárka Kupková

Mechanický anionový ozonátor

Mechanický anionový ozonátor

Bezkonkurenční prostředek určený k čištění vzduchu v místnostech, k ozonifikaci a dezinfekci vody a potravin.

PŘENOSNÝ MECHANICKÝ ANIONOVÝ OZONÁTOR S FUKNCÍ IONIZACE JQ-589

V dnešní době se kvůli vysoké kontaminaci životního prostředí stává čištění vzduchu, úprava vody, detoxikace a zvýšení
trvanlivosti potravin ožehavým tématem. Mnoho světových vědeckých kapacit již dávno uznalo ozon nejekologičtějšíma velmi účinným dezinfekčním činidlem. Multifunkční aniontový ozonátor byl vyroben na základě nejnovějších technologických objevů a mnohaletých výzkumů. Na základě jeho univerzálního použití můžete zlepšit podmínky svého každodenního života a zkvalitnit tak
prostředí kolem vás. Díky tomuto malému bytovému zařízení dokážete udělat obrovský krok ke zdravému způsobu života celé své rodiny.

Využití a funkce aniontového ionizátoru:
- Čištění ovoce a zeleniny od jedovatých chemikálií: omyjte zeleninu a ovoce vodou, uložte je do nádoby a zalijte je vodou tak, aby byly ponořeny. Poté uložte plastovou trubici ozonátoru do vody a zapněte ho na dobu 10 minut. Po očištění ozonátorem budou zelenina a ovoce mnohem čerstvější a bez jedovatých chemikálií na povrchu. Upozornění: nepoužívejte hliníkové misky.
- Čištění masa: maso omyjte, položte ho do misky a zalijte ho vodou tak, aby bylo maso ponořeno, umístěte plastovou trubici ozonátoru do vody a zapněte přístroj na 10 minut.
- Čištění mořských plodů (krevet, mušlí atd.) od mikroorganismů: uložte mořské plody do misky s vodou, ponořte do ní plastovou trubici ozonátoru a zapněte přístroj na 3–5 minut.
- Odstranění nepříjemným zápachů v místnosti: postavte ozonátor na podstavec ve výši jednoho metru od podlahy, zavřete okna a dveře a zajistěte, aby v místnosti nikdo nezůstal. Doba vyčištění místnosti závisí na její velikosti, přičemž jedna minuta odpovídá jednomu čtverečnímu metru. Po dokončení čištění otevřete okna, dveře a místnost vyvětrejte.
- Odstranění zápachu formaldehydu a toluenu v nových interiérech nebo v místnostech po rekonstrukci: v takových prostorách se po stavebních pracích drží velké množství formaldehydových sloučenin, například toluen, které velmi škodí lidskému organismu, způsobují závratě a otravy. S použitím ozonátoru je možné rychle vyčistit vzduch takto zamořených místností. Používejte každý den 3–5x, vždy po dobu 20minut. Takto čistěte místnosti sedm dnů.
- Odstranění nepříjemných pachů v chladničce: v chladničce často vznikají nežádoucí pachy z uložených potravin. Pro jejich eliminaci umístěte trubici do vrchní části chladničky do míst, kde se obvykle skladuje maso a masné výrobky. Chladničku zavřete (viz upozornění níže) a ozonátor zapněte na 10 minut. Po vypnutí ozonátoru vymyjte chladničku čistou vodou. Tímto způsobem odstraníte z chladničky pachy a prodloužíte trvanlivost uložených produktů. Upozornění: nezavírejte trubici do dveří, přerušilo by se proudění. Do dveří spolu s trubicí umístěte nějaký předmět (například dřevěný špalík), kterým ji udržíte přiotevřenou a ozonátor bude moci naplno pracovat.
- Pro čištění vajec: umístěte trubici do vody s vejci a přístroj zapněte na 10 minut. Prodloužíte tím jejich trvanlivost.
- Pro ošetření spodního prádla a povlečení po vyprání: umístěte prádlo do polyetylenového sáčku, kam vložte trubici bez násady. Sáček nahoře stáhněte a přístroj pusťte na 10–15 minut. Tento způsob je zvláště vhodný pro péči o dětské prádlo a pleny, které následně již není třeba žehlit.
- Pro zvýraznění barev prádla: použití ozonifikované vody při praní prádla přidá oděvům svěžest a jas a současně je dezinfikuje.
- Pro péči o dítě: ozonátor je vhodný na přípravu vody na koupání a ošetření opruzenin. Přístroj rovněž dezinfikuje dětské nádobí a podobně. Nádobí umístěte do misky s vodou a trubici s násadou a zapněte přístroj na 10–15 minut.
- Odstranění nepříjemného zápachu z úst při zánětu či krvácivosti dásni: umístěte trubici ozonátoru do sklenice naplněné pitnou vodou a zapněte přístroj na 3 minuty. Každý den si při čištění zubů vyplachujte ústa takto upravenou vodou a za týden budete překvapeni skvělým výsledkem.
- Příprava obilovin: pokud budete vařit obiloviny ve vodě očištěné a aktivované ozonátorem, zbavíte se tak nejen organických nečistot, ale obiloviny získají také mimořádnou chuť. Vodu před vařením čistěte přístrojem po dobu 5 minut.
- Čištění vody z vodovodu: pro očištění a okysličení vody použijte ozonátor po dobu 5–10 minut. Takto upravenou „aktivní“ vodu lze použít k přípravě čaje, kávy či chladných nápojů.
- Pro zvýšení trvanlivosti potravin, prodloužení jejich čerstvosti a odstranění mikrobů: umístěte trubici ozonátoru do sáčku, v němž uchováváte zeleninu, ovoce či jiné potraviny, utáhněte ho pevně, abyste zabránili přístupu vzduchu do sáčku a zapněte ozonátor na 5 minut.
- Čištění vody v akváriích, prevence onemocnění ryb: každý den používejte ozonátor na čištění vody v akváriu, čímž ochráníte ryby před četnými chorobami. Vodu v akváriu pak vyměňte jednou za tři měsíce. Doba použití přístroje v akváriu je 5 minut.
- Odstranění pachů v kuchyni, koupelně, v interiéru vozu: způsob použití je stejný jako v případě čištění vzduchu v místnostech popsaného výše.
- Koupání domácích zvířat, mytí podlah, dezinfekce kuchyňských povrchů: nasyťte vodu kyslíkem pomocí ozonátoru po dobu 10 minut a hadrem namočeným v této vodě setřete příslušné plochy. Takto upravenou vodu lze použít rovněž ke koupání domácích zvířat.
- Odstranění lupů: pokud budete k mytí vlasů používat aktivovanou vodu, zbavíte se nepříjemných lupů a svědění. Vodu před mytím aktivujte ozonátorem po dobu 10 minut. Upozornění: voda by neměla být příliš teplá, při vysoké teplotě se kyslíkaté sloučeniny rozkládají. 
- Bělení pigmentových skvrn a odstranění drobných kosmetických vad: při dlouhodobém každodenním používání aktivované vody k mytí obličeje dochází ke zlepšení barvy pokožky, aktivaci činnosti kožních buněk, snížení pigmentace a zrychlení metabolismu kůže. Vodu před použitím aktivujte ozonátorem po dobu 5 minut.
- Akné: při akné se snadno roznáší infekce po celém obličeji, doporučuje se proto jeho každodenní mytí aktivovanou vodou, čímž se šíření infekce zamezí. Vodu aktivujte ozonátorem po dobu 5 minut.
- Při gynekologických onemocněních: ženám, které trpí gynekologickými potížemi způsobenými různými bakteriemi, se pro jejich eliminaci doporučuje použití aktivované vody během intimní hygieny. Tuto vodu nejprve aktivujte ozonátorem po dobu 15 minut.
- Použití při chorobách kožních, infekčních a pohlavních: tyto nemoci způsobují viry a bakterie, proto může použití vody aktivované kyslíkem během osobní hygieny ulevit mnoha symptomům. Vodu v takovém případě aktivujte ozonátorem po dobu 10 minut.
- Léčba gastrointestinálního traktu: pití ozonizované vody upravuje kyselinozásaditou rovnováhu v těle a aktivuje metabolické  procesy.
- Odstranění plísňových chorob: myjte nohy aktivovanou vodou, a používejte ozonátor k léčbě mykóz suchým ozonem – bez použití trubic. 
- Pro ošetření olejů: rostlinné oleje ošetřené ozonátorem mají výrazné baktericidní účinky. Je možné je použít při kožních poraněních či podráždění sliznic – aplikuje se přímo v místě potíží. Ozonifikované oleje je možné užívat i vnitřně – 1 čajovou lžičku 2–3x denně, vždy půl hodiny před jídlem. V lednici v tmavé skleněné lahvi si upravený olej udrží účinnost až jeden rok.
- Péče o imobilní pacienty: doporučuje se ošetření proleženin a trofických jizev suchým ozonem.

1 ks

Doručení do 7 dnů od platby.

Kód zboží: 2021

Skladem: 10 ks

Cena: 4 916 Kč
X