Kosmetika Šárka Kupková

Detoxikační náplasti Tsu-Tsu

Detoxikační náplasti Tsu-Tsu

Náplasti Tsu - Tsu jsou používány k vyvedení toxinů a odpadových látek přes chodidla nohou, vyloučení přebytečné vody z těla, k prevenci vzniků různých typů opuchlin. Náplasti využívají silné absorpční schopnosti přírodních rostlinných složek.

Doporučují se při onemocněních revmatismem, osteochondrózou, bolestech v kloubech, má zdraví posilující vlastnosti. Díky vyvedení toxinů z organismu se normalizuje funkční stav pohybového ústrojí, zlepšuje celková kondice, normalizuje psychoemoční pozadí. Kromě toho existuje transdermální (přes kůži) vstřebávání účinných látek z rostlinných šťáv a bylinných výtažků. Díky tomu dochází k usnadnění pohybu, pocitu pohodlí, ke zvýšení duševní a fyzické výkonnosti.

Složení: Přírodní extrakty bambusového octu, vitamín C, chitosan, rostlinné výtažky.

Balení: 10ks v balení

Dávkování:Žádoucí je aplikovat náplast na spodní část nohy. Chodidlo nohy je považováno za "druhé srdce člověka", protože zde existují reflexní body všech orgánů těla. Proto nápslasti Tsu-Tsu aplikované na chodidla nohou před spánkem, přispívají k odstraňování toxických látek, čímž se zlepší nálada a zdravotní stav.

Dodání do 7 dnů od platby.

Kód zboží: 1013

Skladem: 10 ks

Cena: 472 Kč
X